En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları

Hiçbir ücret ödemeye gerek kalmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz çeşitli VPN uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamaların varlığı sayesinde internet aleminde çok daha rahat bir şekilde gezintiye çıkabilir, kendinizi daha güvende hissetmeye başlayabilirsiniz. İşte internetteki güvenliğini en iyi hale çekmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken ücretsiz VPN uygulamaları:

Cyberghost

ücretsiz vpn cyberghost
en iyi ücretsiz vpn cyberghost

VPN uygulamaları arasında uzun bir zaman boyunca en çok tercih edilenlerden biri olmayı başarmış Cyberghost uygulaması, ücretsiz olarak sunulan uygulamalar arasında en başarılılardan biri olarak gösteriliyor. Sunucularının çoğu Avrupa’da yer alan bu uygulama, sansür, gizlilik, dolandırıcılık gibi durumlardan korunmanıza yardımcı olur. Kullanışlı yapısı nedeniyle oldukça beğenilen bu uygulama, tarayıcıyı kasmayan yapısıyla uzun zaman boyunca tercih etmek isteyeceğiniz seçeneklerden biri olacaktır. Premium VPN uygulamalarının sağladığı tüm özellikleri sağlayan bu uygulama sayesinde, gönül rahatlığı içinde internette gezintiye çıkma fırsatı elde edebilirsiniz.

Tavsiye edilen yazı: VPN Nedir? Neden VPN Kullanmalısınız?

Speedify

ücretsiz vpn speedify
en iyi ücretsiz vpn uygulaması speedify

Hız konusunda başarılı bir seçenek olarak ön plana çıkan Speedify, internet güvenliğinin en iyi hale çekilmesine yardımcı oluyor. İnternet bağlantısı zayıf olan kişiler özellikle bu uygulamadan yararlanarak konu hakkında memnun edici bir sonuç alabilirler. Başlangıç planında tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama verilerinizi kesinlikle satmayacak güvenilir bir uygulamadır. Özellikle internet dünyasındaki gizlilik konusundan şikayetçi durumdaysanız fazla zaman kaybetmeden tercihinizi bu uygulamadan yana kullanmanız iyi sonuçlar almanıza neden olabilir.

Windscribe

ücretsiz vpn windscribe
en iyi ücretsiz vpn uygulaması windscribe

Tarayıcı ve masaüstü eklentisi olarak tercih edilebilecek Windscribe, gizlilik açısından iyi sonuçlar almanıza neden olacak seçeneklerden biri olarak ön plana çıkıyor. En iyi VPN uygulamaları sayılan Windscribe, reklam ve izleyici engelleyici, IP adresini gizleme gibi çeşitli özellikler üzerinden kullanıcıların karşısına çıkıyor. Uygulamayı ücretsiz versiyonda kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda Premium versiyonunu satın alarak daha fazla özelliğe doğrudan sahip olabilirsiniz. Ücretsiz versiyonunu tercih edecek kişiler bağlantıyı ABD, Kanada, Hong Kong, Almanya gibi altı farklı ülke üzerinden yapabilmektedir. Eğer Premium versiyonunu satın alarak uygulamayı kullanmak isterseniz, bunlara ek olarak 40 farklı ülke daha karşınıza çıkmış olacaktır. Premium versiyonunun ise aylık olarak sadece 7.50 dolar olduğunu belirtmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir