Oppo Find X2 Neo Görüntüleri Sızdırıldı

Oppo, ilerleyen vakitlerde tanıtımını yapacağı Find X2 Neo cihazına ait görüntüler sızdırıldı. İşte Oppo Find X2 Neo’ya ait görüntüler!

Türkiye’de de adını duyurmaya çalışan bir şirket olan Oppo, geçen sene sonunda Çin’de Reno 3 Pro 5G akıllı telefonun duyursunu yapmıştı. Aynı cihazın 4G özelliği bulunan modelini de geçtiğimiz günlerde tanıttı. Oppo’nun yeni bir cihaz hazırlığı içerisinde olduğu tahmin ediliyor.

Oppo Find X2 Lite modeliyle beraber görselleri sızdırılan Oppo Find X2 Neo ile Reno 3 Pro 5G modellerinin benzerliği gözlerden kaçmıyor. İki cihaz arasındaki benzerliklerden dolayı bu akıllı telefonun yeniden adlandırılıp küresel pazara sunulduğu düşünülüyor. Oppo Find X2 Neo’nun ön kamerası cihazın sol üst köşesinde konumlandırılmış. Cihazda ek olarak kenarlarına doğru kıvrılan kavisli ekranla beraber üst ve alt kısımlarında ise ince çerçevelere yer verilmiş.

Oppo Reno 3 Pro Neler Sunmuştu?

Tasarım gözüyle bakacak olursak Oppo Reno 3 Pro ile tıpa tıp aynı olan bu cihaz, donanım yönünden de tahminimizce benzer özellikleri bulunduracak. Oppo Reno 3 Pro cihazında 90 Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç Full HD + OLED ekranla alıcılara sunulmuştu. Cihazda ayrıca Snapdragon 765G yonga seti ve 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı desteği bulunuyordu.

Oppo Reno 3 Pro cihazında Android 10 tabanlı ColorOS 7.0 işletim sistemi kullanılmıştı. Arka kısmında ise dört kameraya yer verilmişti. Birincil sensör olan kamera 48 MP Sony IMX586 iken diğerleri ise 13 MP telefoto lens, 8 MP ultra geniş açılı lens ve 2 MP derinlik sensörü şeklinde yer almakta.

Oppo Find X2 Neo Özellikleri

Yeni sızdırılan Find X2 Neo’nun özelliklerine dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Ama Oppo Reno 3 Pro ile olan tasarımsal benzerliği yeni çıkacak olan Oppo Find X2 Neo’nun özellik yönünden de Reno 3 Pro’ya benzeyebileceği ihtimalini ortaya koyuyor. İki telefonun da farklı pazarlara hitap eden fakat aynı akıllı telefonlar olup olmadıklarını zaman gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir